Piłkarze Piastovi (klasa B) ulegli na własnym boisku Grabowiance Grabówka (klasa okręgowa) w I rundzie Pucharu Polski w okręgu krośnieńskim. Do przerwy gospodarze przegrywali jedynie jedną bramką, a w II połowie mieli też swoje okazje na strzelenie bramki.
Piastovia Miejsce Piastowe - Grabowianka Grabówka 0-4 (0-1)
0-1 Bartłomiej Rakoczy (14 min.), 0-2 Piotr Nowak (73 min.), 0-3 Piotr Nowak (84 min.), 0-4 Bartłomiej Rakoczy (90 min.)

Z meczu Piastovia Miejsce Piastowe - Grabowianka Grabówka

Piastovia Miejsce Piastowe: Miłosz Krowicki – Damian Pelczar, Rafał Jakieła, Jakub Winiarski, Sebastian Ciupak, Mikołaj Kopko (46 Dawid Gazdowicz), Dawid Wiśniowski, Krzysztof Kilarowski (55 Kacper Ciupak), Łukasz Piróg, Piotr Parylak, Karol Robótka. Trener: Damian Pelczar.

Grabowianka Grabówka: Bartłomiej Dymnicki – Adrian Tabisz, Artur Stankiewicz (55 Wiktor Sieradzki), Bartłomiej Rakoczy, Wiktor Sokołowski, Dominik Haduch, Sebastian Data, Dominik Harydczak, Piotr Nowak, Grzegorz Dołoszycki, Tomasz Starzak (55 Tomasz Dymnicki). Trener: Jacek Adamski.