Funkcjonariusze Urzędu Celnego w Krośnie podczas kontroli prowadzonych w Krośnie i Sanoku zatrzymali 245 l benzyny i oleju opałowego, 114 l spirytusu, 77 butelek wódki i piwa oraz papierosy bez polskich znaków akcyzy.
16 grudnia celnicy z Krosna wspólnie z sanockimi policjantami wykryli na jednej z sanockich posesji 225 l benzyny i 20 l oleju napędowego. 57-letnia mieszkanka Sanoka oprócz paliwa przechowywanego w garażu, głównie w 5 litrowych butelkach, miała także ukryte 17 butelek wódki, 60 butelek piwa i 70 paczek papierosów ukraińskich marek.

nielegalny alkohol

Dzień później funkcjonariusze Służby Celnej prowadzili kontrole na krośnieńskim bazarze. U jednego ze sprzedawców wykryli kilkanaście butelek alkoholu niewiadomego pochodzenia. Kolejną partię alkoholu gotowego do sprzedaży wykryli w samochodzie tego sprzedawcy oraz w miejscu jego zamieszkania. W sumie u 49-letniego mężczyzny celnicy zatrzymali 114 litrów spirytusu. Przeprowadzone wstępne badanie płynu wykazało różne zawartości alkoholu, co może świadczyć o tym, że osoba u której go wykryto najprawdopodobniej samodzielnie dokonywała rozlewania i mieszania alkoholu.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.