Piłkarze z Wojaszówki po awansie z klasy B do klasy A rozpoczęli nowy sezon meczem z Tęczą Zręcin. Mimo prowadzenia różnicą dwóch goli, musieli uznać wyższość przeciwników.
Sezon w klasie A rozpoczął się dla drużyny z Wojaszówki miłym akcentem. Przed rozpoczęciem niedzielnego meczu Grzegorz Michalski, przewodniczący Zespołu Orzekającego nr 3 w Krośnie Wydziału Dyscypliny Podkarpackiego ZPN w imieniu prezesa Mieczysława Golby przekazał na ręce kapitana puchar za awans Rędzinianki do klasy A.

Mecz rozpoczął się po myśli gospodarzy, którzy po 13 minutach prowadzili już 2-0 po trafieniach Bartłomieja Głoda. Jednak trzy kolejne bramki strzelili przyjezdni jeszcze przed przerwą i to oni wyszli zwycięsko z pierwszego meczu nowego sezonu.

Grzegorz Michalski gratuluje awansu do A klasy

Rędzinianka Wojaszówka – Tęcza Zręcin 2-3 (2-3)

1-0 Bartłomiej Głód (11 min.), 2-0 Bartłomiej Głód (13 min.), 2-1 Michał Zuzak (15 min.), 2-2 Jarosław Pełdiak (35 min.), 2-3 Michał Zuzak (42 min.)

Rędzinianka Wojaszówka: Marek Mazur – Grzegorz Lorenc, Kamil Rogala, Maciej Twaróg, Wojciech Kołek, Tomasz Wąchała (75 Omachel Paweł), Bartłomiej Głód, Filip Kołek, Grzegorz Stec, Kamil Misiura (55 Maciej Kędzierski), Krzysztof Grec. Trener: Paweł Szafran.

Tęcza Zręcin: Przemysław Smolik – Kornel Filip (80 Fabian Gromkiewicz), Tomasz Mikosz, Jakub Malik, Jakub Zuzak, Jakub Prętnik, Damian Wojtas (46 Bartosz Malik), Michał Zuzak (83 Daniel Bałuka), Paweł Frydrych (46 Szymon Serwiński), Dawid Góra (82 Kazimierz Peszko), Jarosław Pełdiak (70 Jakub Frużyński). Trener: Damian Pasterkiewicz.