Kilkuset miłośników motoryzacji wzięło udział w Krośnie w spotkaniu z drifterką Karoliną "CK" Pilarczyk i youtuberem Kamilem "Buddą" Labuddą.
Spotkanie z Karoliną "CK" Pilarczyk i youtuberem Kamilem "Buddą" Labuddą zorganizowała w piątek w Szczepańcowej hurtownia motoryzacyjna ARGE, w przeddzień imprezy LOTOS Drift Show Izdebki 2021.

Spotkanie z Karoliną Pilarczyk i Buddą w Krośnie
W spotkaniu wzięło udział kilkaset, głównie młodych osób

- Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy Petronas a firma Petronas jest sponsorem Karoliny i Kamila. Dlatego ich przyjazd na nasze piękne Podkarpacie wykorzystaliśmy, aby zorganizować spotkanie i bez emocji jakie towarzyszą wszystkim w Izdebkach, spotkać się z nimi - mówi Artur Buczek, dyrektor operacyjny hurtowni motoryzacyjnej ARGE. - Chcieliśmy też, aby ludzie poznali ich historię a także bliżej poznali naszą firmę i to, gdzie się mieści i czym się zajmuje - dodaje Artur Buczek.

Karolina CK Pilarczyk
Karolina "CK" Pilarczyk

Karolina "CK" Pilarczyk zwana jest Królową Polskiego Driftu. Posiada najważniejsze światowe licencje startując w największych imprezach drifterskich na świecie. W jej garażu zaparkowany jest jeden z najpotężniejszych samochodów wyścigowych Predator YT615K o mocy 750KM.

Budda
"Budda"

Z kolei Kamil "Budda" Labudda jest znanym motoryzacyjnym youtuberem, jego kanał ma obecnie ponad 664 tys. subskrybentów. Jest właścicielem toru kartingowego "Illegal Karting by Budda" zlokalizowanego na dachu Galerii Bronowice w Krakowie.

Pamiątkowe zdjęcia
Nie brakowało wspólnych zdjęć

W trakcie spotkania odbyło się kilka konkursów, w których do zdobycia były gadżety i oleje silnikowe. Zaprezentowano także samochody driftowe i luksusowe. Na zakończenie goście odpowiadali na pytania, pozowali do wspólnych zdjęć i rozdawali autografy.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji:

~Jacek

22-08-2021 07:33 6 22

Królowe życia?
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.