Ustrzyccy policjanci zatrzymali kierującą audi, która jechała pojazdem z przebitą oponą. Jakie grzechy na sumieniu miała młoda mieszkanka powiatu bieszczadzkiego?
W środę (25 sierpnia), policjanci ruchu drogowego z Ustrzyk Dolnych zauważyli w Ustjanowej osobowe audi z uszkodzonym kołem. Funkcjonariusze postanowili zatrzymać kierującą samochodem do kontroli, by sprawdzić co było powodem uszkodzenia.

- Kierującą okazała się 20 -letnia mieszkanka powiatu bieszczadzkiego. W trakcie kontroli funkcjonariusze wyczuli od kobiety alkohol. Badanie policyjnym alkomatem wykazało 1,5 promila alkoholu w jej organizmie. Funkcjonariusze wyjaśnili również przyczynę braku powietrza w jednym z kół pojazdu. Jak się okazało, kilkanaście minut wcześniej kierująca audi, uderzyła w autobus, uszkodziła koło w swoim samochodzie i odjechała z miejsca - poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Ustrzykach Dolnych.

Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy. 20-latka odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Ankieta

Czy zdarza Ci się kierować samochodem po spożyciu alkoholu?

Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki ankiety


~Karo

27-08-2021 13:41 5 24

Zero tolerancji dla pijanych na drogach, surowiej karać
Odpowiedz

~laki

27-08-2021 06:42 6 24

Kupili jej 4 -paka i przekazali rodzinie.
Odpowiedz

~nowa świecka tradycja

26-08-2021 16:32 4 24

Czy w tym przypadku pania przekazano rodzinie?
Odpowiedz

~antypijak

26-08-2021 15:43 4 31

Nie dość że nie umie jeździć to jeszcze bani. Nadal za niskie kary dają sądy za jazdę po alkoholu.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.