W niedzielę 5 września na podkarpackich drogach zginęło dwóch motocyklistów i jeden pieszy. Do tragicznych wypadku doszło w miejscowości Przeczyca, Wietlin i Dąbrowa.
To była tragiczna niedziela na podkarpackich drogach.

Do pierwszego z wypadków doszło około godz. 13:00 w miejscowości Przeczyca w powiecie dębickim. Kierujący motocyklem prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w chodnik a następnie w barierki mostu. Mężczyzna zginął na miejscu.

Drugi wypadek wydarzył się wieczorem w miejscowości Wietlin w powiecie jarosławskim. Kierujący oplem najechał na tył motocyklisty, którego zepchnął z drogi do przydrożnego rowu a następnie przygniótł go autem. Niestety życia 26-latka nie udało się uratować.

Około godz. 21 w miejscowości Dąbrowa w powiecie rzeszowskim na drodze krajowej nr 94 doszło do potrącenia pieszego przez samochód osobowy. Życia mężczyzny nie udało się uratować.

W sobotę do tragicznego wypadku również z udziałem motocyklisty doszło w miejscowości Pantalowice w powiecie przeworskim. Kierujący motocyklem marki Yamaha, najechał na tył przyczepy ciągniętej przez ciągnik rolniczy. 22-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego z poważnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala. Mimo udzielonej pomocy, mężczyzna zmarł w szpitalu.

W piątek przed godz. 15 na autostradzie A4 na wysokości miejscowości Paszczyna w powiecie dębickim kierujący leksusem prawdopodobnie stracił przytomność i uderzył w bariery. Mimo reanimacji życia 57-latka nie udało się uratować. W wypadki zginał biznesmen Stanisław Kosoń, właściciel kilku galerii handlowych na Podkarpaciu.