Miejska Komunikacja Samochodowa przypomina, że został zniesiony limit pasażerów, ale nadal obowiązują maseczki. Weź udział w naszej ankiecie.
MKS w Krośnie informuje, że od 26 czerwca br. limit osób w transporcie publicznym, wynikający z obostrzeń związanych z pandemią COVID-19, został zniesiony.
Autobusy MKS Krosno mogą przewozić 100% pasażerów i wykorzystywać 100% swojej pojemności. W autobusach nadal obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa maseczką.
Dodatkowo MKS Krosno przypomina, że w trosce i o bezpieczeństwo pasażerów wszystkie pojazdy są na bieżąco dezynfekowane.

Ankieta

Czy podróżując busem, bądź autobusem masz założoną maseczkę?

Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki ankiety


~O i tak powiem

09-09-2021 19:41 14 38

Kładę trąbę na maseczki.
Odpowiedz

~brrr

08-09-2021 22:11 18 30

Na szczęście jak w PRL - teorie sobie, życie - sobie. Szkoda, że od 2020 już jest w 100% wiadomo, że mamy gorszą wersję PRLu, wszystkie złudzenia zeżarł wirusowaty, może to i lepiej przestać bawić się w teatrzyki o demokracji i konstytucji,wolności słowa (P.Pospieszalski przekonał się jak wygląda brak cenzury)zakazie dyskryminacji. Tylko teraz ta cała prawda wali po oczach... Że o zapaszku spod tych wdzianek nie wspomnę. Szalenie zdrowe i zapewniają optymalną saturację!!!.
Odpowiedz

~RK

07-09-2021 13:38 18 32

Zapraszamy do wspólnej podróży! Widnieje reklama na zdjęciu
Z wyłączoną klimą i ogrzewaniem...
Tak działa MKS Krosno, w innych miastach nawet takich blisko jak Jasło czy Sanok jest to nie do pomyśleniania. Róbcie tak dalej, to na pewno będzie mieć mnóstwo pasażerów.
Odpowiedz

~Ludź Myślący

07-09-2021 02:34 14 39

~awz
I co Ci te maseczki zrobiły. Psa zjadły? xD
Poza tym - podczas wyłączania telewizji i radia, nie zapominał włączyć myślenia, a nie ślepo podążać za jakiś foliarskimi stronkami.
Umiejętność rozpoznania rzetelnych źródeł jest najważniejsza - a fanpagi jakiś szurów nie są rzetelne.
Odpowiedz

~awz

06-09-2021 18:48 17 45

Wyłącz telewizję i radio, włącz myślenie. Najwyższy czas pokazać miernotom rządowym środkowy palec. Maseczki tak chronią przed koronawirusem, jak stringi d...ę przed mrozem. Ludzie opamiętajcie się i przerwijcie to "milczenie owiec". Dlaczego pani Witek, pan Niedzielski, pan Duda czy naczelny macho PiS-u w namordnikach pokazują się tylko w telewizji, w internecie pełno zdjęć gdzie poruszają się w przestrzeni zamkniętej bez tych szmatek.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.