Ciągnik rolniczy przewrócił się i zmiażdżył starszego mężczyznę. Do tragicznego wypadku doszło w miejscowości Przybówka.
Po godz. 14 na stanowisko kierowania Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie wpłynęła informacja o mężczyźnie przygniecionym przez traktor w miejscowości Przybówka w gminie Wojaszówka.

Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej z JRG PSP Krosno oraz zastępy z OSP Przybówka i OSP Bratkówka.

Wypadek w Przybówce

- Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, że w rowie przy drodze polnej leży ciągnik rolniczy kołami do góry, który przygniótł kierującego mężczyznę. Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego stwierdził zgon mężczyzny. Okazał się nim około 70-letni mieszkaniec gminy Wojaszówka - poinformował mł. bryg. Dariusz Gruszka, rzecznik prasowy KM PSP w Krośnie.

Mężczyzna prawdopodobnie wykonywał orkę na pobliskim polu

Na chwilę obecną trwa oczekiwanie na przybycie prokuratora i wykonanie oględzin miejsca wypadku. Po nich ciągnik zostanie podniesiony i wyciągnięte zostanie ciało mężczyzny.

[AKTUALIZACJA]

Oględziny na miejscu wykonali policjanci wraz z technikiem kryminalistyki. Decyzją prokuratora, ciało zmarłego mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

~KS

11-09-2021 21:37 11 38

I po co to .Stało się i trudno . Wypadek.Wieczny odpoczynek racz mu dać panie.....
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.