Start Rymanów zremisował z drużyną Cisy Jabłonica Polska.

Start Rymanów - Cisy Jabłonica Polska 2:2 (1:0)

Bramki zdobyli: Rafał Nikody (39'), Filip Brożyna (57') - Jakub Frączek (62'), Grzegorz Kwolek (86')

Start Rymanów - Cisy Jabłonica Polska

Wyjściowe jedenastki:
Start Rymanów: Dawid Czarnecki, Bartosz Dworzański, Maksim Smaleuski, Bartłomiej Dereniowski, bartosz Gołda, Radosław Nikody, Rafał Nikody, Filip Brożyna, Mateusz Niemczyk, Maciej Zięba, Jakub Satur

Cisy Jabłonica Polska: Robert Sieniawski, Tomasz Janusz, Sebastian Meier, Kacper Bielak, Jakub Frączek, Mateusz Aszlar, Bartosz Kasprzyk, Grzegorz Kwolek, Piotr Borkowski, Remigiusz Pisula, Tomasz Kolasiński

Grzegorz Gądela, Radosław Kuszaj, Mirosław Guzik
Sędziowali (od lewej): Grzegorz Gądela, Radosław Kuszaj, Mirosław Guzik

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Rymanowa:

~KasMar 2/2

16-09-2021 08:28 29 50

Zawodnik wychodzi na dogodną pozycję a Pan sędzia zatrzymuje akcję i wraca do faulu który miał miejsce chwile wcześniej na tym samym zawodniku bez dania prawa korzyści. Panie Kuszaj bramkarz jest DOKŁADNIE TAKIM SAMYM ZAWODNIKIEM JAK KAŻDY INNY I OBOWIĄZUJĄ GO TE SAME ZASADY JAK KAŻDEGO INNEGO Z 22 GRACZY NA BOISKU. Mam skromną nadzieje że na meczu był rzetelny obserwator i odpowiedni zapis znalazł się w jego notatkach !!
Odpowiedz

~KasMar 1/2

16-09-2021 08:23 33 45

1/2 Wiem że poziom sędziowania jest zależny od ligi ale to co wczoraj wyprawiał Pan Kuszaj jest nie do opisania w kilku zdaniach. Ilość błędów, sposób reagowania na zachowania piłkarzy i ta buta sędziego ! " Ja tu jestem najważniejszy i niech nikt nawet nie śmie mi cokolwiek powiedzieć" Już po kilku minutach stracił panowanie nad meczem. Sędziowie asystenci nie nadążali za akcjami obu zespołów więc jak mieli pokazywać prawidłowo spalone.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.