Policjanci zatrzymali w Sanoczku do kontroli kierującego volkswagenem mieszkańca Krosna, który jechał nietrzeźwy. Nie był to jedyny "grzech" 37-letniego mężczyzny.
W minioną niedzielę (19 września), po godzinie 20, dyżurny sanockiej komendy otrzymał informację o kierującym pojazdem marki volkswagen. Z relacji zgłaszającej wynikało, że sposób jazdy kierowcy wskazuje, że może znajdować się pod wpływem alkoholu.

- Policjanci zatrzymali wskazany pojazd w miejscowości Sanoczek. Kierującym volkswagenem okazał się 37-letni mieszkaniec Krosna. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości mężczyzny. Badanie wykazało u niego ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Ponadto mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami - poinformował kom. Monika Hędrzak z Komendy Powiatowej Policji w Sanoku.

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości 37-latkowi grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz kara grzywny. Mężczyzna odpowie również za popełnione wykroczenie, czyli za jazdę samochodem bez uprawnień.

- Po raz kolejny apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę. Wsiadając za kierownicę bądźmy świadomymi użytkownikami dróg. Nietrzeźwy kierujący jest zagrożeniem dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego. Reagujmy na niebezpieczne zachowanie innych uczestników ruchu drogowego. Zadbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych - dodała kom. Monika Hędrzak.

~WW 00001

23-09-2021 17:57 12 30

Kaziu dobrze się czujesz ? Czy masz jakieś kompleksy ?
Odpowiedz

~Kazek

21-09-2021 19:31 13 24

Nie rkrowiec?? Nie możliwe...
Odpowiedz

~Drutex

21-09-2021 15:49 12 28

Dlaczego najprostsze rozwiązania są takie trudne do zrealizowania. Obligatoryjnie zabrać samochód za jazdę po pijanemu i gość nie bedzie miał już czym łamać przepisy.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.