W Wisłoku Wielkim 19-letni kierowca fiata zjechał z drogi, uderzył w betonowy przepust i dachował. Okazało się, że był nietrzeźwy i jechał bez uprawnień.
W środę (22 września) około godz. 22.30, dyżurny KPP w Sanoku został poinformowany o zdarzeniu drogowym w miejscowości Wisłok Wielki, gm. Komańcza.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący fiatem zjechał z drogi, uderzył w barierkę, znak drogowy i betonowy przepust, a następnie dachował. Świadkowie zdarzenia, którzy zauważyli, że z samochodu wydobywa się ogień, zaczęli gasić auto. Ujęli także kierującego pojazdem mężczyznę, a zaistniałej sytuacji poinformowali odpowiednie służby. Badanie wykazało w organizmie 19-latka, który kierował samochodem ponad promil alkoholu. Ponadto okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami - poinformowała kom. Monika Hędrzak z KPP w Sanoku.

19-latek jechał sam. Na miejscu zdarzenia załoga karetki pogotowia udzieliła mu pomocy medycznej.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna. Kierujący fiatem odpowie również za popełnione wykroczenia.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.