W Sanktuarium św. Michała Archanioła w Miejscu Piastowym odprawiona została Msza Św. w intencji policjantów, pracowników Policji oraz ich rodzin.
W środę (29 września) w dniu święta patrona Polskiej Policji, policjanci garnizonu podkarpackiego wzięli udział w nabożeństwie w Sanktuarium św. Michała Archanioła w Miejscu Piastowym. Mszy św. odprawionej w intencji policjantów i pracowników Policji przewodniczył ks. Stanisław Jamrozek biskup pomocniczy Archidiecezji Przemyskiej, który w homilii odniósł się do trudów policyjnej służby. Podkreślił, że codzienne działanie na rzecz społeczeństwa oraz poświęcenie polskich policjantów zasługuje na to, by je doceniać.

policjanci biorący udział w uroczystości

Po uroczystości, uczestnicy mieli możliwość zwiedzenia kompleksu budynków dydaktycznych Michalickiego Zespołu Szkół w Miejscu Piastowym. Spotkali się też z uczniami placówki, która od lat kształci młodzieży w klasach o profilu mundurowym.

~Maska...

02-10-2021 15:29 4 9

.. czescia umundurowania? Przodkowie ktorzy umierali za nasza Ojczyzne przewracaja sie w grobach.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.