Zobacz, gdzie zagrają drużyny z Krosna i powiatu krośnieńskiego w najbliższą sobotę i niedzielę (2-3 października). Sprawdź obsadę sędziowską oraz weź udział w Typerze.

2 października (sobota)


Klasa okręgowa
Przełęcz Dukla - Przelom Besko 15.00 (Prajsnar, M. Solecki, Pyzia)

Klasa A-2
Jasiołka Jaśliska - LKS Haczów 16.30 (Mir. Guzik, Pękala, Gruszka)

Klasa A-3
LKS Czeluśnica - Rędzinianka Wojaszówka 15.00 (Kielar, Stodolak, L. Śnieżek)
Orzeł Bieździedza - Orzeł Faliszówka 16.30 (Smerecki, Krzysztyński, Frankowicz)

Klasa B-3
KS Szczepańcowa - Burza Rogi 17.00 (Cysarz, Kozubek, Barnat)

3 października (niedziela)


Klasa okręgowa
Zamczysko Mrukowa - Beskid Posada Górna 13.00 (Kiełtyka, Wierdak, Pikuła)
Partyzant MAL-BUD 1 Targowiska - Czarni 1910 Jasło 14.30 (Nestorowicz, Geldner, Kaczmarek)
Ostoja Kołaczyce - Zamczysko Odrzykoń 15.00 (Błażejowski, Rygiel, Kosturski)
Start Rymanów - Markiewicza Krosno 15.00 (Kolbusz, Rak, K. Łuksa)

Klasa A-2
Wisłok Krościenko Wyżne - Iskra Iskrzynia 11.00 (Geldner, Nestorowicz, Kaczmarek)
Zorza Łęki Dukielskie - LKS Wesoła 11.30 (P. Kiszka, Piątek, Buba)
Karpaty Klimkówka - Iwonka Iwonicz 11.30 (Rak, Kolbusz, K. Łuksa)
Kotwica Korczyna - LKS Górki 14.00 (Krężałek, A. Kijowski, W. Biały)
Płomień Zmiennica - LKS Lubatówka 15.00 (Farion, Kielar, L. Śnieżek)

Klasa A-3
Czardasz Osiek - Polonia Kopytowa 11.00 (Jagieła, Kozner, D. Łuksa)
Liwocz Brzyska - Tęcza Zręcin 15.00 (Krzysztyński, Wołek, Kozubek)

Klasa B-2
LKS Głębokie - Orły Jabłonka 13.00 (Frankowicz, W. Wosiewicz, Wołek)

Klasa B-3
Florian Rymanów-Zdrój - LKS Lubatowa 11.00 (Tyrcha, Nitka, Przewoźnik)
LKS Wzdów - Iskra Wróbli Szlachecki 11.00 (Komański, Bocoń, Sidor)
LKS Kombornia - Orzeł Pustyny 13.00 (M. Samborowski, D. Wiklowski, Barnat)
Piastovia Miejsce Piastowe - Sokół Domaradz 13.00 (Mir. Guzik, Pękala, S.Śnieżek)
JKS Jasionów - LKS Milcza 13.00 (Gumienny, Mar. Szczepanik, Bliźniak)

Klasa B-4
LKS Brzezówka - Błękitni Żeglce 11.00 (Dykas, Podgórski, Witkoś)
Jasiołka Świerzowa - Victoria Kobylany 11.00 (Kosturski, Rygiel,Błażejowski)
LKS Głowienka - Zorza 03 Łubienko 11.00 (Kielar, Farion, L. Śnieżek)
Huragan Jasionka - Nurt Potok 13.00 (Sokołowski, T. Smoleń)
Strzelec Frysztak - Guzikówka Krosno 15.00 (Pyzia, A. Szelc, Augustyn)
Rotar Węglówka - LKS Łęki Strzyżowskie 15.00 (Buba, P. Kiszka, Piątek)

Zapraszamy do zabawy w naszym Typerze: Typer