Prezydent Krosna Piotr Przytocki po raz szósty znalazł się w gronie najlepszych prezydentów miast w Polsce.
Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią, po raz 12. wręczono nagrody rankingu najlepszych prezydentów miast N15. Dyplomy i statuetkę 15 najlepszych prezydentów polskich miast laureaci odebrali na odbywającym się w Poznaniu Europejskim Kongresie Samorządowym Local Trends.
Prezydent Krosna odebrał statuetkę Newsweeka już szósty raz. Pierwszy raz w gronie najlepszych włodarzy polskich miast, znalazł się w 2008 r. zajmując I miejsce. Laureatem "N15" był także w latach 2010, 2011, 2015 i 2019. W tej edycji Piotr Przytocki uplasował się na 12. miejscu w Polsce, a w "15" znalazł się jako jedyny z Podkarpacia. Zwyciężył prezydent Wrocławia Jacek Sutryk, drugi był prezydent Inowrocławia Ryszard Brejza, a trzecia prezydent Świdnicy Beata Moskal-Słaniewska.
Ranking N15 realizowany przez redakcję tygodnika „Newsweek” to plebiscyt, w którym głosy na siebie oddają sami prezydenci i prezydentki miast. Nad przebiegiem głosowania czuwa kapituła. Jej skład to czołowi naukowcy związani z samorządem: prof. Grzegorz Gorzelak z Uniwersytetu Warszawskiego, dr Cezary Trutkowski, prezes zarządu Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej, dr Andrzej Porawski, dyrektor biura Związku Miast Polskich. Skład kapituły uzupełnia Dariusz Ćwiklak, zastępca redaktora naczelnego „Newsweeka”.