Tegoroczne Zaduszki muzyczne poświęcone będą pamięci Krzysztofa Krawczyka.
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie zaprasza do udziału w Zaduszkach muzycznych poświęconych pamięci Krzysztofa Krawczyka. Tegoroczny koncert "Parostatkiem w piękny rejs" w wykonaniu wokalistów Studia Piosenki Swing i zespołu instrumentalnego odbędzie się 24 października 2021 o godzinie 18.00 w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie (ul. Kolejowa 1).

Nie ma takiego domu, w którym nie brzmiała muzyka Krzysztofa Krawczyka - czy to z radia, czy płyt, czy kaset magnetofonowych. Co pewne, utwory artysty nucili i jeszcze przez długie, długie lata nucić będą wszyscy - niezależnie od wieku czy gustu muzycznego. Tegoroczne Zaduszki Muzyczne zatytułowane "Parostatkiem w piękny rejs" poświęcone będą pamięci Krzysztofa Krawczyka. Studio Piosenki Swing zaśpiewa najbardziej znane utwory z repertuaru artysty. Na scenie zobaczymy 16 młodych wokalistów oraz ośmioosobowy zespół instrumentalny, na potrzeby tego koncertu poszerzony o sekcję dętą.

Zlakat zaduszki muzyczne RCKP Krosno 2021
Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.