33-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego ponownie odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości przed sądem. Tym razem mocno pijany kierował motorowerem.
19 października godz. 18.30, brzozowscy policjanci uzyskali informację, że do jednego ze sklepów w Izdebkach przyjechał nietrzeźwy motorowerzysta i jeszcze spożywa alkohol. Mundurowi we wskazanym miejscu zastali 33-latka.

- Mężczyzna był pod widocznym działaniem alkoholu i kwestionował to, aby to miał on kierować motorowerem. Jednak funkcjonariusze jednoznacznie potwierdzili ten fakt, z zapisu monitoringu sklepowego. Kierującego motorowerem 33-letniego mieszkańca powiatu brzozowskiego, policjanci poddali badaniu na alkomacie. Urządzenie wykazało u niego ponad 3 promile alkoholu w organizmie - poinformowała asp. sztab. Monika Dereń z KPP w Brzozowie.

Okazało się również, że 33-latek posiada dożywotni zakaz kierowania pojazdami. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości pomimo obowiązującego zakazu sądowego.

~Anty-Kgb

22-10-2021 10:04 12 36

Jakby taki ktoś spowodowałby wypadek w którym ucierpiałby ktoś Ci bliski to inaczej byś mówił. Osobiście popieram informowanie Policji o, najłagodniej to ujmując, nieodpowiedzialnych kierujących.
Odpowiedz

~Kgb

21-10-2021 21:19 11 21

Nazywajmy rzeczy po imieniu. Nie informacja tylko zwykły donos.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.