Policjanci zatrzymali 27-letniego wandala, który dewastował samochody na terenie krośnieńskich osiedli.
W nocy z niedzieli na poniedziałek, oficer dyżurny krośnieńskiej komendy otrzymał kilka sygnałów dotyczących wandala, dewastującego samochody w rejonie ul. Tkackiej i Czajkowskiego w Krośnie. Sprawca rozbijał szyby w pojazdach, powodował uszkodzenia ich powłoki lakierniczej, wyłamywał lusterka oraz wycieraczki.

Zniszczone samochody

Kilkadziesiąt minut później, w rejonie wałów rzeki Lubatówka w Krośnie, policjanci zatrzymali wandala. Mężczyzna znajdował się pod widocznym wpływem alkoholu, był bardzo pobudzony i agresywny. Zatrzymany za wszelką cenę starał się jednak ukryć swoją prawdziwą tożsamość. Wykorzystując dane innej osoby, miał nadzieję uniknąć kary więzienia, gdyż w policyjnej bazie figurował jako osoba poszukiwana.

27-latek znajduje się już w areszcie, gdzie odbywa zaległą karę pozbawienia wolności. W warunkach izolacyjnych oczekiwać będzie na przedstawienia kolejnych zarzutów w związku z nocnymi aktami wandalizmu.

Zniszczone samochody w Krośnie

Mężczyzna podejrzewany jest m.in. o dewastację 7 samochodów, dwóch betonowych donic z kwiatami oraz elementów ogrodzenia prywatnej posesji. Pracujący nad sprawą policjanci w dalszym ciągu kompletują materiał dowodowy, przesłuchują świadków oraz ustalają kolejnych pokrzywdzonych. Sprawa ma charakter rozwojowy.

~Gibalski

04-11-2021 19:21 31 52

Powinien odpracować aby pokryć koszty naprawy samochodów. No i oczywiście porządne łojenie, żeby pamiętał że nie wolno niszczyć czyjegoś mienia. Niestety w Polsce nie wolno prać. A szkoda!
Odpowiedz

~As

04-11-2021 15:48 33 63

Najedzą się trutki na szczury i energia rozpiera .Nie więzienie tylko praca aby koszty zwrócić bo dostanie wyrok a poszkodowany dalej nic.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.