Kto będzie reprezentował krośnieńską "Watahę" w sezonie 2022? Skład żużlowej drużyny z Krosna na nadchodzący sezon zaprezentowano na konferencji w Hotelu Restauracji Jaś Wędrowniczek w Rymanowie.
Znamy skład drużyny żużlowej Cellfast Wilki Krosno w sezonie 2022 w rozgrywkach eWinner 1 ligi.

W nadchodzącym sezonie barw krośnieńskiej "Watahy" reprezentować będą: Andrzej Lebedev, Vaclav Milik, Tobiasz Musielak, Mateusz Szczepaniak, Rafał Karczmarz, Marko Lewiszyn, Krzysztof Sadurski, Franciszek Karczewski.

Prezentacja składu Wilki Krosno

Bez zmian pozostaje sztab szkoleniowy: Ireneusz Kwieciński (trener drużyny i akademii szkoleniowej) i Michał Finfa (menedżer drużyny i dyrektor zarządzający klubu).

Prezentacja składu Wilki Krosno

Zawodników zaprezentowano podczas konferencji prasowej, która odbyła się 10 listopada w Hotelu Restauracji Jaś Wędrowniczek w Rymanowie. Jaś Wędrowniczek w nowym sezonie będzie również oficjalnym Partnerem klubu z Krosna. Podczas spotkania podpisy pod umową złożyli prezes Zarządu Wilki Krosno SA Grzegorz Leśniak i współwłaścicielka Jasia Wędrowniczka Justyna Szepieniec.

Transmisja z wydarzenia: Prezentacja składu Cellfast Wilki Krosno na sezon 2022

Prezentacja składu Wilki Krosno

Już wkrótce szersza relacja z konferencji.

~Janko

14-11-2021 19:14 10 34

Wilki do boju!!!
Odpowiedz

~Kibic

11-11-2021 17:06 3 31

Z tymi toporami zawodnicy Wilków nie wyglądają jak żużlowcy, tylko jak Janosikowe zbójniki. ;-))
Odpowiedz

~bolo

11-11-2021 11:24 8 17

środek tabeli
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.