Znamy okoliczności groźnego zdarzenia, do którego doszło 11 listopada po godz. 3 w nocy na ul. Krośnieńskiej w Świerzowej Polskiej.
Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że około godz. 3.15 na ul. Krośnieńskiej w Świerzowej Polskiej kierujący volkswagenem stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi, po czym samochód zapalił się. Kierujący o własnych siłach wydostał się z unieruchomionego pojazdu, jednak przed przyjazdem na miejsce służb ratunkowych, oddalił się.

- Policjanci ustalili, że kierującym volkswagenem był 20-letni mieszkaniec gminy Chorkówka. Badanie stanu trzeźwości wykazało około 2 promile alkoholu w jego organizmie. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy - poinformował asp. sztab. Paweł Buczyński z KMP w Krośnie.

Za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. 20-latek podróżował sam.

~Kornanik

23-11-2021 09:21 24 48

Jak mówi klasyk: Jak cię złapali za rękę to mów że to nie twoja ręka ! To i w tym przypadku tego młodego człowieka by należało się zastosować ! Mam nadzieje że czyta komentarze i ktoś mu poradzi aby do niczego się nie przyznawać, bo milicjanci i prokuratura może go nawet oskarżyć o celowe podpalenie pojazdu - w naszym kraju wszystko jest możliwe jak "tuzy" wiedzy nabytej piastują publiczne miejsca pracy
Odpowiedz

~bidon

23-11-2021 09:17 28 53

Podzielam uwagę (-Switoń) należy czytać ze zrozumieniem! Czy milicjanci złapali go jak prowadził...,nie więc tyle w temacie - szok spowodował że wypił flaszkę po zdarzeniu- tyle nie ma co tu wyjaśniać. Sprawa na tarcie już spalona, bo milicja to nie organ decyzyjny wykonawczy od tego jest SĄD jeżeli będzie miał niezbite dowody przygotowane przez prokuratora. Nie przyznawać się i tyle.
Odpowiedz

~RKR

13-11-2021 18:18 24 40

Ty majster, Wdz... jak RKR to gorszy? Nie rób stereotypów o grupie posiadaczy rejestracji z danego regionu... to tak jakby każdy mówił że RJS to zwierzęta, albo RBR, albo RK, albo cokolwiek innego.
Odpowiedz

~Wdz

12-11-2021 17:11 23 34

Znowu naprany?? Rkr wszystko jasne i jeszcze 20 latek. Tak jak "chlopaki do wziecia" z wiosek wsiadaja do wolksfagenow w 5 osob i jadą do VIVO popatrzec na kragle kształty. Hasło na parkingu zza szyby..."ty patrz ale ta ma fajny zad" masakra
Odpowiedz

~Kierowca

12-11-2021 13:09 23 33

Alkohol,narkotyki i do tego kierownica -szok kiedy ci ludzie zmądrzeją albo ktoś ich powstrzyma
Odpowiedz

~Switoń

12-11-2021 12:21 22 49

A skąd wiadomo, że to prowadziła ta konkretna osoba? Może ktoś inny. Napić mógł w domu. Sprawa do uwalenia. Niech się nie przyznaje. Niech milicja szuka głupich gdzie indziej, najlepiej w swoich szeregach.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.