Zawodniczki Skorpion Judo Krosno wywalczyły I i V miejsce na zawodach Pucharu Polski w judo juniorek i juniorów młodszych im. Jana Wiśniewskiego w Bytomiu.
Na odbywających się w Bytomiu dnia 6 listopada zawodach Pucharu Polski w judo juniorek i juniorów młodszych im. Jana Wiśniewskiego, zawodniczki Skorpion Judo Krosno wywalczyły I i V miejsce.

Złoty medal wywalczyła Oliwia Ziewalicz, potwierdzając swoja dominację w kategorii +70kg. Przypomnijmy, że Oliwia jest tegoroczną Mistrzynią Polski.

Druga zawodniczka Zofia Eibin przegrała walkę o brązowy medal zajmując ostatecznie 5 miejsce. W zawodach uczestniczyło 269 judoków i judoczek z 97 klubów z całej Polski.