Reprezentanci Komendy Miejskiej Policji w Krośnie tryumfowali w turnieju piłki siatkowej o Puchar Dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego w Krośnie.
W minionym tygodniu, na terenie nowoczesnego kompleksu sportowego przy ul. Kisielewskiego w Krośnie, zorganizowano turniej siatkarski. Do rywalizacji o Puchar Dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego przystąpiło sześć zespołów. Wśród nich znalazła się reprezentacja krośnieńskich policjantów.

Walka o tytuł najlepszej drużyny ważyła się do ostatniego gwizdka. O rozstrzygnięciu spotkania zadecydował dodatkowy set, w którym drużyna celników musiała uznać sportową wyższość reprezentantów krośnieńskich stróżów prawa. Na ostatnim stopniu podium uplasowała się reprezentacja nauczycieli z II Liceum Ogólnokształcącego w Krośnie. Zawody odbyły się bez udziału kibiców, z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

Turniej siatkówki z udziałem policjantó z Krosna

Drużyna krośnieńskich policjantów wystąpiła w składzie: asp. sztab. Bogdan Ostrowski - kapitan oraz asp. sztab. Artur Furtek, st. asp. Sławomir Skóra, st. asp. Jakub Wiśniewski, asp. Marcin Pawlus, st. sierż. Bartłomiej Szafran, st. sierż. Maciej Barszczewski. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i puchary.

~jojojojo

24-12-2021 16:06 14 29

Tak tylko to potrafią nic więcej mandat niech teraz sobie wystawia jeden drugiemu
Odpowiedz

~Aroo

24-12-2021 15:33 16 24

To że raz do roku ktoś przez półtorej godziny gra w siatkówkę to znaczy że się " Do roboty nie bierze " Przez większość czasu??? A teraz powiedz mi jaka to jest porządna praca? I wyjaśnij mi jak walnie ci ktoś samochód, to czy wtedy nie dzwonisz po policję o ratunek i swoje uprzedzenia nie chowasz do kieszeni?
Odpowiedz

~Jajaj

22-12-2021 19:16 14 35

Szczepieni w tak wielkiej imprezie byli a gdzie maseczki i odległość pilnować inny a nie siebie to potrafia i mandatami straszyć temu wygrali pewnie postraszyli inne zespoly
Odpowiedz

~....

22-12-2021 16:20 12 34

@Worek, nawet mi Cię nie żal. Ale musisz mieć smutne życie.
Odpowiedz

~Worek

21-12-2021 15:24 15 43

Do roboty niech się wezmą..,mandaty pod sklepami wypisywać i takie tam inne porządkowe prace (nie tu w czasie pracy w śiatkóweczkę grać) bo do porządnej roboty to "oni" się nie nadają!
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.