34-letni mężczyzna poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności podczas kontroli w Zagórzu próbował "wykiwać" policjantów. Z jakim skutkiem?
Funkcjonariusze Posterunku Policji w Zagórzu, patrolując teren gminy, zatrzymali do kontroli drogowej forda. Mieli podejrzenie, że kierujący nim mężczyzna może być osobą poszukiwaną.

- W trakcie legitymowania kierujący oświadczył, że nie posiada przy sobie żadnych dokumentów. W związku z tym policjanci poprosili mężczyznę o podanie danych osobowych, pouczając go jednocześnie o odpowiedzialności karnej za wprowadzanie w błąd funkcjonariusza co do swojej tożsamości. Po weryfikacji przekazanych informacji okazało się, że mężczyzna podał interweniującym policjantom nie swoje dane osobowe - poinformowała kom. Monika Hędrzak z KPP w Sanoku.

34-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, chcąc ukryć swoją tożsamość, posłużył się danymi brata, ponieważ był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Sanoku do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany i zgodnie z dyspozycją sądu trafił do zakładu karnego.

Ponadto za wprowadzenie w błąd funkcjonariuszy co do swoich danych osobowych, 34-latek został ukarany mandatem.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.