Policjanci zatrzymali 38-latka, który w Moderówce, gm. Jedlicze, kierując seatem wjechał do rowu, a potem oddalił się z miejsca zdarzenia.
2 stycznia przed godz. 22, w miejscowości Moderówka doszło do zdarzenia z udziałem samochodu osobowego. Policjanci zostali zaalarmowani, że w przydrożnym rowie znajduje się porzucony seat. Na podstawie informacji pochodzących od świadków policjanci ustalili, że pojazdem podróżował mężczyzna, który tuż przed przyjazdem służb, oddalił się z miejsca kolizji.

- Jedliccy policjanci ustalili, że kierującym pojazdem może być 38-letni mieszkaniec gminy Wojaszówka, który kilkadziesiąt minut później został zatrzymany. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 3 promile alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości - poinformował asp. sztab. Paweł Buczyński z KMP w Krośnie.

~Jedliczanka

04-01-2022 07:51 14 37

My się mamy czuć bezpiecznie ?! Jak tacy pijani nie boją się i jeżdżą po naszych drogach. Nie boją się to jeżdżą pijanice.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.