W Krośnieńskiej Bibliotece Publicznej prezentowana będzie wystawa fotografii Joanny Sadowskiej-Wrzecionko "Tańcząc na krawędzi".
Wernisaż wystawy fotografii Joanny Sadowskiej-Wrzecionko "Tańcząc na krawędzi" odbędzie się w dniu 5 stycznia 2022 roku o godzinie 17:00 w Krośnieńskiej Bibliotece Publicznej. Wystawę będzie można zobaczyć od dnia 5 stycznia do 5 lutego 2022 roku.

Joanna Sadowska-Wrzecionko, artystka, rzemieślnik, miłośniczka dzikich roślin, szefowa kuchni w "Dzikim Winie" i poszukiwaczka tajemnicy fotografii. Od 27 lat mieszka w miejscu niezwykłym, obdarzonym dobrą energią na Górach Iwelskich.

-Wystawa "Tańcząc na krawędzi" - to emocje kilku chwil. Obrazy nakładają się na siebie, często to szept wiatru, wypowiadane słowa o poranku, cienie chmur, stąpanie w przestrzeni wyobraźni. Przez fotografię chcę wyrazić emocje, jakie towarzyszą mi w moim życiu, nie chcę tańczyć do melodii, którą znam. To jak otwieranie furtki do tajemnicy nieznanego ogrodu, widzę jak świat jest doskonały w swoim chaosie. "Taniec na krawędzi" - to przyśpieszony puls, gdy gaśnie i budzi się dzień, gdy mgła otula ciszę... Dotyk Wszechświata. - Joanna Sadowska-Wrzecionko.

wystawa fotografii