W czerwcu 2020 roku zdiagnozowano raka złośliwego skóry typu czerniak. Od tej pory trwa walka o zdrowie pani Renaty.
Renata Leń jest uśmiechniętą kobietą, która zawsze niosła pomoc innym w potrzebie. Ma dwójkę małych dzieci (Maja 4 lata i Kuba 12 lat).

W czerwcu 2020 u pani Renaty roku zdiagnozowano raka złośliwego skóry typu czerniak. Od tej pory kobieta podjęła leczenie: najpierw usunięto operacyjnie tkankę rakową na głowie i przeprowadzono przeszczep skóry. Po tej operacji pojawiły się przerzuty na węzły chłonne, pierś oraz nowy guz na tkance podskórnej głowy. Od maja 2021 podjęła chemię, a następnie radioterapię. Niestety przez wlewy chemią została uszkodzona przysadka mózgowa, po czym pojawiła się śpiączka cukrzycowa przez co trafiła do szpitala.

- Renata zakończyła chemię i leczenie radioterapią. Na chwilę obecną czeka ją bardzo kosztowne i skomplikowane leczenie na uszkodzoną przysadkę mózgową w klinice w Warszawie oraz leczenie raka i przerzutów w zupełnie innej klinice również w Warszawie. Dojazdy, leczenie oraz leki i wizyty lekarskie to gigantyczne koszty na które jej nie stać. Niestety tylko dzięki temu leczeniu ma szanse na przeżycie - piszą znajomi pani Renaty, którzy na portalu zrzutka.pl zorganizowali zbiórkę pieniędzy na leczenie.

Apelują o wsparcie akcji pomocy.

- Każda wpłacona złotówka to wiara na jej powrót do zdrowia - podkreślają organizatorzy akcji.

Link do zbiórki środków na leczenie Renaty Leń: https://zrzutka.pl/296bk4

Także na Facebooku powstała grupa "Licytacje dla Renaty", z których dochód zostanie przeznaczony na leczenie pani Renaty.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.