Trzy osoby podróżowały renault, które w Jedliczu na ulicy Sienkiewicza wjechało do przydrożnego rowu. Kierująca kobieta pijana.
Do zdarzenia doszło około godz. 20:40 na ulicy Sienkiewicza w Jedliczu.

Renault poruszające się w kierunku Chlebnej na łuku drogi wjechało do przydrożnego rowu. Samochodem podróżowały trzy osoby, wszystkie trafiły pod opiekę ratowników.

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia.

[AKTUALIZACJA]

W trakcie działań ratowniczych jedna z pasażerek samochodu upadała i doznała obrażeń głowy. Kobieta została przetransportowana do szpitala.

Nieoficjalnie wiadomo, że kierująca samochodem była nietrzeźwa.

[AKTUALIZACJA 2]
Podkomisarz Paweł Buczyński z KMP w Krośnie poinformował, że pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 47-letnia kierująca renault, jadąc w kierunku ul. Manierskiego, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do przydrożnego rowu.

- Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 2 promile alkoholu w jej organizmie. Policjanci zatrzymali prawo jazdy nietrzeźwej mieszkance gminy Jedlicze. W wyniku zdarzenia kierująca, jak też podróżująca z nią dwójka pasażerów, nie odniosła poważnych obrażeń - powiedział podkom. Paweł Buczyński.

Za popełnione przestępstwo kobiecie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, a także wysoka grzywna.