Jedna osoba została poszkodowana w wyniku zdarzenia drogowego Łękach Dukielskich.
Do zdarzenia doszło w piątek (14 stycznia) po godzinie 15:00 w miejscowości Łęki Dukielskie w gminie Dukla.

Wstępnie wiadomo, że kierujący samochodem marki Opel Meriva jadąc w kierunku Kobylan na wysokości kościoła rzymskokatolickiego stracił panowanie nad kierownicą, a następnie uderzył w barierę po czym samochód dachował w przydrożnym rowie.

W wyniku zdarzenia poszkodowana została pasażerka samochodu, która przetransportowana została do krośnieńskiego szpitala.

Na miejscu interweniowali strażacy z JRG PSP Krosno, OSP Łęki Dukielskie oraz OSP Kobylany a także policjanci i zespół ratownictwa medycznego.

Zdjęcia z miejsca zdarzenia:

~cynik

20-01-2022 10:17 12 21

Co to się porobiło w Łękach już na dachach jeżdżą?
Odpowiedz

~Torkis

17-01-2022 10:05 14 33

Łeki Dukielskie to nie miasto. Ruch mniejszy i wypadków(zdarzeń)mniej a całej wsi bym tu nie widział tylko max 20 osób! Jak zdarzenie jest w Krośnie na Wojska Polskiego to wszyscy z bloków wyłażą żeby poptrzeć-wtedy ci nie przeszkadza i nie nazywasz ich(wieśią)! Każdego zawsze będzie to ciekawiło-jednego mniej drugiego więcej i nie ma co tutaj dorabiać ideologi miejsko-wiejskiej.
Odpowiedz

~Booomer

14-01-2022 16:21 16 19

Pół wsi zleciało się obejrzeć samochód na dachu, taki mały festy xD
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.