66-letni mężczyzna został poturbowany przez konia, niestety w wyniku poniesionych obrażeń zmarł.
W sobotę (15 stycznia) po 18, policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że w jednym z gospodarstw w Niebylcu w powiecie strzyżowskim, mężczyzna miał zostać poturbowany przez konia. Funkcjonariusze pojechali na miejsce, gdzie zastali ratowników medycznych, którzy udzielali pomocy rannemu mężczyźnie.

Z ustaleń policjantów wynikało, że mężczyzna wyszedł z domu i poszedł do stajni, aby oporządzić konia. Kiedy po dłuższym czasie nie wracał, zaniepokojona córka poszła zobaczyć co dzieje się z ojcem. Zauważyła go leżącego w stajni. Rodzina przeniosła rannego mężczyznę i wezwała pogotowie ratunkowe. Po zaopatrzeniu medycznym, 66-letni mężczyzna został przetransportowany do szpitala, gdzie zmarł.

Policjanci pod nadzorem prokuratora pracowali na miejscu zdarzenia, zabezpieczyli ślady oraz wykonali oględziny. Dokładną przyczynę śmierci mężczyzny wyjaśni sekcja zwłok.

~Cooo

20-01-2022 02:47 2 18

Zdjęcie idealne do artykułu.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.