Już wiosną tego roku rozpocznie działalność Spółdzielnia Socjalna KOGUTEK. Czym się będzie zajmować?
Spółdzielnię Socjalną KOGUTEK założyły dwie gminy: Jaśliska i Rymanów, aby stworzyć szansę dla osób wykluczonych z rynku pracy na zatrudnienie, na społeczną i zawodową reintegrację. Zarząd Spółdzielni tworzą: Krzysztof Smerecki i Edyta Zima.

Spółdzielnia będzie prowadzić działalność w zakresie utrzymania czystości i porządku, zagospodarowania terenów zieleni, gospodarki odpadami oraz innych zadań zleconych przez założycieli, inne instytucje publiczne, przedsiębiorstwa lub osoby fizyczne.

Pracownicy Spółdzielni będą rekrutowani spośród osób bezrobotnych oraz spełniających warunki wymagane dla uzyskania dofinansowania z Podkarpackiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej.

Zainteresowani pracą w Spółdzielni Socjalnej KOGUTEK w wymiarze 1/2 etatu mogą złożyć list motywacyjny oraz z cv w Urzędzie Gminy Rymanów, przy ul. Mitkowskiego 14A, w terminie do 31 stycznia br. w kopercie zaadresowanej "Spółdzielnia Socjalna KOGUTEK".

~Genialne

28-01-2022 03:06 8 25

Świetny pomysł.Rymanow świetnie zarządzany.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.