We wtorek 1 lutego Pani Zofia Szarek z Bratkówki wraz z najbliższą rodziną świętowała swój kolejny piękny jubileusz - 101 urodzin. Pani Zofia jest jedną z grona czterech osób w gminie Wojaszówka, która ukończyła sto lat.
Wójt Gminy Sławomir Stefański w imieniu władz Gminy Wojaszówka i jej mieszkańców złożył czcigodnej stulatce gratulacje oraz najserdeczniejsze życzenia dalszych lat życia w niesłabnącym zdrowiu oraz samych szczęśliwych i spokojnych chwil. Wójt przekazał Pani Zofii przygotowany na tę okazję prezent, kwiaty oraz swojski miód.

Bliscy Pani Zofii zatroszczyli się o ciepłą, rodzinną atmosferę i uroczysty charakter spotkania. Oczywiście nie zabrakło wspaniałego urodzinowego tortu, z którego Jubilatka osobiście zdmuchnęła świeczkę, lampki szampana oraz wspólnych zdjęć.

101 urodziny Zofi Szarek z Bratkówki

Pani Zofia, pomimo swojego zacnego wieku nadal cieszy dobrym stanem zdrowia. Obecni goście gratulując życzyli Jej 200 lat życia bogatego w zdrowie z nadzieją na kolejne urodziny i następne spotkanie za rok.

- Dostojnej Jubilatce z całego serca życzymy 200 lat w zdrowiu i miłości, w otoczeniu kochającej Rodziny. Rodzinie Pani Zofii Szarek składamy podziękowanie za zaproszenie oraz wyjątkowe przyjęcie - mówi wójt gminy Wojaszówka Sławomir Stefański.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.