Na ul. Wojska Polskiego w Krośnie doszło do zderzenia rowerzysty z samochodem osobowym marki Suzuki.
Dzisiaj (18 lutego) po godz. 12 służby ratunkowe powiadomione zostały o zdarzeniu drogowym na ul. Wojska Polskiego w Krośnie.

Zderzenie rowerzysty z samochodem osobowym w Krośnie

Okazało się, że doszło do zderzenia rowerzysty z kierującym samochodem osobowym marki Suzuki. Starszy mężczyzna kierujący jednośladem trafił pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego. Na szczęście nie doznał poważniejszych obrażeń.

Zderzenie rowerzysty z samochodem osobowym w Krośnie

Na miejscu pracowały również dwa zastępy z JRG PSP z Krosna oraz patrol ruchu drogowego z KMP w Krośnie. Prawdopodobnie do zderzenia doszło w chwili, gdy kierowca osobówki wyprzedzał rowerzystę. Okoliczności ustalają policjanci.

[AKTUALIZACJA]


- Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 64-letni kierujący osobowym suzuki, jadąc w kierunku ul. Staszica, nie zachował bezpiecznej odległości od wyprzedzanego rowerzysty, w wyniku czego doprowadził do kolizji. Na skutek zdarzenia, 75-letni cyklista doznał niegroźnych obrażeń ciała. Uczestnicy byli trzeźwi - poinformował podkom. Paweł Buczyński z krośnieńskiej policji.

~Gibalski

20-02-2022 16:09 12 22

Zrobiło się trochę cieplej i już zaczęło się pokajanie z rowerzystami. Miejsce rowerów jest na ścieżkach rowerowych.
Odpowiedz

~jo

20-02-2022 09:33 12 22

Dlaczego nie przyjechały trzy wozy bojowe straży pożarnej? Po jednym do pojazdów biorących udział w zdarzeniu i jeden do zabezpieczenia rezerwowego? Przecież płacimy podatki na nasze bezpieczeństwo więc wymagamy
Odpowiedz

~sanchez

20-02-2022 08:30 12 21

szkoda ze nie przyjechały trzy straże,marnowanie sil i środków i publicznej kasy,pewnie by i byly trzy straże jakby zderzyli sie dwaj rowerzyści,bo trzeba zabezpieczyć i usunąć wycieki płynów eksploatacyjnych!!!!!!!!z rowerów!!!!!!!!!
Odpowiedz

~wosio

19-02-2022 10:38 14 20

czy naprawdę po wydarzeniu potrzebne były dwa pojazdy straży pożarnej ?
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.