Życia 56-latka nie udało się uratować. Mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy w miejscowości Przedbórz.
W sobotę 19 lutego około godz. 10.40, służby ratownicze zostały powiadomione o wypadku, do jakiego doszło w miejscowości Przedbórz, w powiecie kolbuszowskim. Według zgłoszenia, mężczyzna został przygnieciony traktorem.

Policjanci wykonywali czynności na miejscu zdarzenia, przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady i dowody. Wstępnie ustalono, że 56-letni mężczyzna, jadąc drogą gruntową, zjechał do zbiornika wodnego. Wtedy ciągnik marki Ursus przewrócił się, przygniatając kierującego. Mężczyzny został przewieziony do szpitala. Niestety, życia mieszkańca powiatu kolbuszowskiego nie udało się uratować.

Decyzją prokuratora, zwłoki mężczyzny zabezpieczono do badań sekcyjnych.

~trafawa

22-02-2022 12:37 11 28

Tak dokładnie -Hiobowski. Dla tego w krajach anglosaskich w brak kabiny stosuje się metalową rurę w kształcie U który podczas wywrócenia się ciągnika chroni kierowcę. Podobnie jak jest w "wózku widłowym' tylko tu mamy kabinę lecz bez szyb
Odpowiedz

~Hiobowski

20-02-2022 15:50 12 24

Powinno się wprowadzić całkowity zakaz jeżdżenia traktorem bez kabiny. Już dość nieszczęść spowodowanych wywróceniem się ciągnika na nierównym terenie. Życie i zdrowie ludzkie jest najważniejsze!
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.