O 71 km/h dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym w miejscowości Klecie przekroczył 39-letni kierowca renaulta z Krosna.
W czwartek (3 marca) na terenie powiatu dębickiego, dwóch kierowców straciło prawa jazdy za nadmierną prędkość.

- Wśród nich był 39-letni mieszkaniec Krosna, który kierując renaultem, jadąc przez miejscowość Klecie, przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 71 km/h. Mężczyzna za popełnione wykroczenie otrzymał mandat w wysokości 2500 złotych oraz 10 punktów karnych - poinformował st. asp. Jacek Bator, oficer prasowy KPP w Dębicy.

Również 3 marca w Tuszymie, policjanci zatrzymali prawo jazdy 66-letniemu mieszkańcowi Skarżyska Kamiennej. Mężczyzna jechał bmw z prędkością 101 km/h. Za to wykroczenie kierowca został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych oraz 10 punktami karnymi.

- Po raz kolejny apelujemy o rozsądek i rozwagę za kierownicą oraz zdjęcie nogi z gazu. Przypominamy, że nadmierna prędkość wciąż jest główną przyczyną wypadków drogowych. Osoby, które nie przestrzegają przepisów i obowiązujących limitów prędkości, narażają siebie i innych uczestników ruchu drogowego na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia - zaapelował st. asp. Jacek Bator.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.