Dębiccy policjanci, podczas minionego weekendu, za nadmierną prędkość, zatrzymali cztery prawa jazdy, w tym kolejnemu mieszkańcowi Krosna.
Niechlubnym rekordzistą okazał się 28-letni mieszkaniec Bukowej, który kierując bmw, jadąc w niedzielę (6 marca) przez Brzostek, przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 77 km/h. Mężczyzna stracił prawo i został ukarany mandatem w wysokości 2500 złotych.

- W niedzielę, w Kamienicy Dolnej, policjanci zatrzymali prawo jazdy 37-letniemu mieszkańcowi Krosna. Mężczyzna jechał audi z prędkością 102 km/h. Kolejnym kierującym, który stracił uprawnienia do kierowania, był 30-letni mieszkaniec Łęk Górnych. W Łękach Dolnych, w terenie zabudowanym przy ograniczeniu do 50 km/h, jechał mercedesem mając na liczniku 110 km/h - poinformował st. asp. Jacek Bator z KPP w Dębicy.

W sobotę, uprawnienia stracił również 41-letni mieszkaniec Nowego Sącza. Mężczyzna w Brzostku, jadąc bmw, przekroczył dozwoloną prędkość o 60 km/h.

Kierowcy stracili prawa jazdy na najbliższe 3 miesiące oraz zostali ukarani mandatami karnymi.

~Kierowca

08-03-2022 11:49 17 8

Jasło - Pilzno tam trzeba szczególnie uważać bo do wyprzedzania warunków dobrych nie ma a stróże prawa nie śpią
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.