Służby ratunkowe pracują na miejscu zdarzenia drogowego w Krośnie na Placu Konstytucji 3 Maja.
W czwartek (10 marca) służby ratunkowe powiadomione zostały o niebezpiecznym zdarzaniu drogowym na Placu Konstytucji 3 Maja w Krośnie.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że tuż przed godziną 14.30 starszy mężczyzna kierujący nissanem na krośnieńskich numerach rejestracyjnych potrącił dwie osoby. Na miejscu pracują zastępy z JRG PSP z Krosna oraz OSP Krosno - Białobrzegi, policjanci z KMP w Krośnie oraz Zespół Ratownictwa Medycznego SPPR w Krośnie.

Potrącone osoby zostały przewiezione do szpitala.

[AKTUALIZACJA]


Podkomisarz Paweł Buczyński z KMP w Krośnie poinformował, że pracujący na miejscu policjanci ustalili, że 79-letni kierujący nissanem krośnianin potrącił dwie siedemnastolatki. Dziewczęta z niezagrażającymi życiu obrażeniami trafiły do szpitala.

- Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Szczegółowe okoliczności tego wypadku pozwoli wyjaśnić prowadzone postępowanie. Do potrącenia doszło w obszarze strefy zamieszkania, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 20 km/h i piesi mają pierwszeństwo przed pojazdami - powiedział podkom. Paweł Buczyński.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.