Młodzi żużlowcy z Krosna wystąpi w rozgrywkach Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w sezonie 2022 pod nazwą ORLEN Cellfast Wilki Krosno. PKN ORLEN będzie wspierał również szkolenia adeptów żużlowych prowadzonych w krośnieńskim klubie.
Na mocy zawartej umowy logotyp ORLEN zostanie wyeksponowany w centralnym miejscu kevlarów krośnieńskiego zespołu młodzieżowego rywalizującego w rozgrywkach DMPJ.

Logo sponsora tytularnego Akademii ORLEN Cellfast Wilki Krosno pojawią się również na obszyciach motocykli juniorów oraz odzieży sportowej Akademii - m.in. na koszulkach i kurtkach. Logotyp ORLEN będzie widoczny także na bandach reklamowych stadionu MOSiR w Krośnie oraz w materiałach marketingowych klubu informujących o działaniach żużlowej Akademii.

- Współpraca z największą polską firmą jaką jest PKN ORLEN to dla nas powód do dumy i dowód na to, że nasza praca zostaje doceniona. Nawiązana współpraca oznacza dla naszego klubu nowe możliwości w zakresie pracy Akademii. Będziemy mogli zwiększyć zaangażowanie w rozwój naszych najmłodszych zawodników oraz adeptów przygotowujących się do uzyskania żużlowej licencji - podkreśla prezes Cellfast Wilki Krosno Grzegorz Leśniak.

Dodaje, że to nowy rozdział w historii klubu w obszarze szkolenia.

- Ta współpraca niesie ze sobą misję w postaci stworzenia odpowiednich warunków do szkolenia żużlowej młodzieży i zwiększa tym samym wartość naszego klubu - dodaje sternik krośnieńskiego żużla.

Pierwsza runda rozgrywek DMPJ z udziałem drużyny ORLEN Cellfast Wilki Krosno zaplanowana jest na 21 kwietnia. O działaniach Akademii ORLEN Cellfast Wilki Krosno będzie można dowiedzieć się na bieżąco z mediów społecznościowych i oficjalnej strony klubu - wilkikrosno.pl.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.