Rozbudowa instalacji do zagospodarowania odpadów w Krośnie znalazła się w gronie 25 najlepszych inwestycji komunalnych w Polsce.
Do 15 kwietnia br., do godz. 12:00, trwa głosowanie na najlepsze inwestycje komunalne 2022 roku. Wśród 25 nominowanych inwestycji jest rozbudowa instalacji zagospodarowania odpadów w Krośnie.

Na inwestycję Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego można głosować na stronie

https://www.portalsamorzadowy.pl/konkurs/top-inwestycje-komunalne-2022,105/rozbudowa-instalacji-zagospodarowania-odpadow-w-krosnie,3454/

Najlepsza inwestycja otrzyma specjalną nagrodę czytelników PortalSamorządowy.pl.

Rozbudowa instalacji zagospodarowania odpadów w Krośnie zrealizowana została w ramach współpracy i porozumienia 28 samorządów, które - na podstawie długoterminowych porozumień międzygminnych - powierzyły miastu Krosno część swoich zadań z zakresu gospodarki odpadami. Swoim zasięgiem projekt objął ok. 350 tys. mieszkańców południowej części województwa podkarpackiego, w tym ok. 44 tys. mieszkańców Krosna. Inwestycja dostosowała istniejący system zagospodarowania odpadów do wymogów prawa unijnego i krajowego, a także zwiększyła strumień odpadów kierowanych do procesów ponownego użycia, recyklingu i odzysku oraz zmniejszenie strumienia odpadów kierowanych do składowania.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.