Mamy potwierdzenie. Do Krosna zawita Hyundai. Będzie też nowa Biedronka. Obie inwestycje zlokalizowane są przy ul. Podkarpackiej.
Trwa budowa nowego salonu samochodowego w Krośnie. Przy ul. Podkarpackiej, w sąsiedztwie salonów opla i forda powstaje kolejny, tym razem marki Hyundai, inwestorem jest spółka Glob Cars Krosno.

Hyundai to południowokoreańska marka motoryzacyjna, produkująca samochody od 1967 roku. Znana jest z solidnych, ładnie zaprojektowanych samochodów z dobrymi osiągami i wysoką bezawaryjnością.

W sąsiedztwie Hyundaia budowana jest również nowa Biedronka. Będzie to szósty sklep portugalskiej sieci w Krośnie.

- Otwarcie będzie miało miejsce w drugiej połowie roku 2022, o szczegółach będziemy informować na bieżąco. Już teraz możemy jednak poinformować, że sala sprzedaży w nowym obiekcie będzie miała powierzchnię 750 m kw. Klienci będą mogli korzystać z 4 kas samoobsługowych. W ramach działalności nowej placówki zostanie utworzonych ok. 20 etatów dla jej pracowników - poinformowało Biuro Prasowe Biedronki.

Kilka dni wcześniej informowaliśmy o powstaniu nowego marketu przy ulicy Bohaterów Westerplatte w Krośnie. Czytaj więcej: W Krośnie powstaje nowy market.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.