5 marca 2022 roku Pani Helena z Ustrobnej obchodziła swoje 103 urodziny.
Pani Helena Kocur z Ustrobnej 5 marca 2022 roku obchodziła swoje 103 urodziny. Od urodzenia mieszka w Ustrobnej, gdzie doczekała się wspaniałej rodziny, która na co dzień otacza ją troskliwą opieką.

Pani Helena pomimo pięknego wieku jest bardzo samodzielna, na co dzień niezmiennie realizuje swoje hobby - szydełkowanie, którego efekty można podziwiać w postaci małych arcydzieł, a którymi obdarowała swoich gości. Oprócz robótek ręcznych Pani Helena bardzo lubi spędzać czas rozwiązując krzyżówki i niestrudzenie układając puzzle. Te wyjątkowe arcydzieła zadziwiają niezmiennie wszystkich gości. Pani Helena cieszy się dobrym zdrowiem ale również wyjątkową pogodą ducha - niezmiennie z uśmiechem przywołuje wspomnienia i anegdoty z dawnych lat zaskakując gości poczuciem humoru oraz niezwykłą pamięcią.

urodziny Pani Heleny

Życzenia kwiaty oraz słodki upominek z okazji tak pięknego i wyjątkowego jubileuszu w imieniu władz Gminy Wojaszówka i jej mieszkańców złożył Wójt Sławomir Stefański składając czcigodnej Jubilatce gratulacje oraz najserdeczniejsze życzenia dalszych lat życia w niesłabnącym zdrowiu oraz samych szczęśliwych i spokojnych chwil. Z życzeniami przybyli również ks. Proboszcz Artur Progorowicz oraz sołtys Barbara Stefańska.

- Szanownej Jubilatce od całej naszej społeczności składamy życzenia 200 lat w zdrowiu i miłości, w otoczeniu kochającej Rodziny oraz kolejnych tak pięknych jubileuszy w dobrym zdrowiu - życzył wójt Gminy Wojaszówka Sławomir Stefański.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.