Punkt Informacji Kulturalno-Turystycznej w Krośnie pod nowym adresem.
Muzeum Rzemiosła w Krośnie zaprasza do nowego Punktu Informacji Kulturalno-Turystycznej, który został przeniesiony z kamienicy Rynek 5, do lokalu przy ulicy Blich 1 (wejście od ulicy Słowackiego).

Głównym zadaniem punktu jest promocja miasta i regionu oraz świadczenie usług informacji turystycznej i informowanie o najważniejszych wydarzeniach kulturalnych w mieście.
Można uzyskać tam darmowe  materiały promocyjne, opisy tras turystycznych, zabytków, ekspozycji muzealnych oraz atrakcji z najbliższych okolic Krosna.
Wraz z przeniesieniem Punktu Informacji Kulturalno-Turystycznej do nowej lokalizacji, rozszerzono ofertę sprzedażową.  Znaleźć można tam wiele wydawnictw o tematyce regionalnej i turystycznej, a także mapy i pocztówki.

Na potrzeby nowego punktu, stworzona została kolekcja autorskich pamiątek z Krosna oznaczanych metką Visit Krosno. Nabyć można m.in. kubki, kieliszki, breloczki, torby, koszulki z serii Kochajmy Krosnoludki i wiele innych towarów związanych z Krosnem.  
Punkt prowadzi również współpracę z lokalnymi artystami, którzy wystawiają tam swoje obrazy i rękodzieło.

Pamiątki marki Visit Krosno będą wkrótce dostępne również w sklepie internetowym prowadzonym przez Muzeum Rzemiosła w Krośnie.

Godziny otwarcia:
1 października - 30 kwietnia: poniedziałki-piątki 9.00-16.00, soboty 10.00 -14.00
1 maja - 30 września: poniedziałki-piątki 9.00-18.00, soboty i niedziele 10.00 -16.00

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.