Policjantem jest się zawsze, nawet w czasie wolnym od służby. Udowodnił to funkcjonariusz krośnieńskiej drogówki, który będąc po służbie, zatrzymał kierowcę z sądowym zakazem prowadzenia pojazdów.
Do zdarzenia doszło w środę (23 marca) po godz. 19, na ul. Krakowskiej w Krośnie. Będący w czasie wolnym od służby policjant z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Krośnie zauważył, że za kierownicą przejeżdżającego opla siedzi mężczyzna, który posiada zakaz prowadzenia pojazdów.

Policjant jadąc za oplem, pozostawał w stałym kontakcie z oficerem dyżurnym, informując o przebiegu trasy pojazdu, celem skierowania na miejsce patrolu. W pewnym momencie kierujący oplem zatrzymał się, a zgłaszający funkcjonariusz uniemożliwił mu kontynuowanie jazdy oraz wskazał przyczynę podjęcia wobec niego interwencji.

Po chwili na miejsce dotarli umundurowani policjanci i skontrolowali kierującego oplem. Podejrzenia zgłaszającego funkcjonariusza potwierdziły się. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że 36-latek nie posiada prawa jazdy, gdyż zostało mu ono zatrzymane w 2020 r. Mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.