Szkółka Piłkarska Beniaminek Krosno na feriach przygotowała bogatą ofertę sportową dla swoich podopiecznych. Z pięciu zaplanowanych turniejów z cyklu 'Beniaminek i przyjaciele' zakończyły się już dwa. Dla rocznika 2005 – turniej Kaufland Cup 2015 oraz dla najmłodszych adeptów Szkółki - Stimo Cup 2015.
Przed nami turnieje dla roczników 2006 - Miś Cup, 2004 - Zielony Koszyk Cup oraz długo oczekiwany turniej rodziców - Auto Spektrum Cup 2015. Na te imprezy zapraszaliśmy również Szkółki z Krosna i okolic.

Stimo Cup 2015
Stimo Cup 2015

Ostatni weekend był bardzo udany dla drużyny rocznika 2005. Podopieczni trenera Roberta Rachwała w piątek wygrali turniej o Puchar Burmistrza Brzozowa a królem strzelców okazał się Jakub Michalski. Natomiast w niedzielę w turnieju Soccer Cup w Ropczycach zajęli drugie miejsce na podium.

Antek Kozubal
Antek Kozubal

Beniaminka 2004 wzięła udział w prestiżowym turnieju Resovia Winter Cup 2015 i obok gospodarzy była jedyną drużyną z Podkarpacia. Beniaminek rywalizował z drużynami z całej Polski i pokazał się z bardzo dobrej strony. Podopieczni trenera Grzegorza Rausa byli bardzo medalu a nawet wygrania turnieju, ale w ostatniej sekundzie meczu ze Śląskiem Wrocław stracili na to szansę. Tytuł najlepszego zawodnika turnieju otrzymał Antoni Kozubal, który otrzymał zaproszenie na testy do Legii Warszawa w dniach 13-14 luty i będzie już czwartym zawodnikiem Beniaminka ( wcześniej Przemysław Sajdak, Kacper Cichoń, Karol Knap) monitorowanym przez mistrza Polski.

Szczegółowe informacje oraz wyniki turniejów można zobaczyć na stronie Beniaminka.