Trwają prace wykończeniowe przy budowie sali gimnastycznej w Świerzowej Polskiej. Przypomnijmy, że generalnym wykonawcą inwestycji jest Krośnieńskie Przedsiębiorstwo Budowlane w Krośnie SA.
Termin zakończenia budowy sali gimnastycznej w Świerzowej Polskiej zgodnie z umową przypada na koniec czerwca br. Będzie to największa sala sportowa w Gminie Chorkówka. Koszt inwestycji to ponad 2,2 mln zł.

Na parterze sali zaprojektowano m.in. salę o powierzchni ponad 560 m2 z widownią o powierzchni blisko 70 m2 i 158 miejscami siedzącymi, szatnie, wc i umywalnie, pomieszczenia porządkowe, magazyny i pokój nauczycieli. Na piętrze zaprojektowano m.in. salę gimnastyczną o powierzchni ponad 67 m2, szatnie, wc i umywalnie. Sala ma być wyposażona w bramki, siatki, tablice wyników, drabinki gimnastyczne, kurtynę dzielącą salę i inny sprzęt sportowy. Powierzchnia użytkowa budynku ma wynosić prawie 1000 m2, a kubatura brutto 7510 m3.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.