Funkcjonariusz Posterunku Policji w Besku w czasie wolnym od służby, zatrzymał sprawcę wybicia szyby w witrynie jednego ze sklepów w Sanoku.
W miniony piątek (1 kwietnia) przed godz. 17 w Sanoku funkcjonariusz z Posterunku Policji w Besku, w czasie wolnym od służby, robił zakupy w jednym ze sklepów. W pewnym momencie zobaczył, jak młody mężczyzna wybił szybę w witrynie sklepowej i zaczął uciekać. Policjant natychmiast zareagował. Pobiegł za sprawcą i po krótkim pościgu zatrzymał go.

- Na miejsce został wezwany policyjny patrol. Funkcjonariusze przewieźli młodego mężczyznę do komendy. Okazał się nim 20-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niego ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna oznajmił policjantom, że wybił szybę, ponieważ pokłócił się ze swoją dziewczyną i był zdenerwowany - poinformowała kom. Monika Hędrzak z KPP w Sanoku.

20-latek do czasu wytrzeźwienia został osadzony w policyjnym areszcie. Wkrótce za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.