Trzy medale szermierzy Sokolika Krosno na ogólnopolskim turnieju w Skawinie.
2 kwietnia w Skawinie rozegrany został I ogólnopolski turniej z cyklu Puchar Żubrów. Bardzo dobrze zaprezentowali się w nim młodzi szermierze Sokolika Krosno.

W kategorii zuchy 1. miejsce wywalczyła Natalia Bobusia. W finałowej grupie na 5. miejscu uplasowała się Kaja Wojtuń a na 6. Dawid Wilusz. Na 12. miejscu zakończył turniej Michał Grochmal.

Wśród skrzatów na najniższym stopniu podium stanął Maciej Grochmal.

Również na 3. miejscu zmagania wśród dzieci zakończyła Rachela Kapera. W tej samej kategorii na 6. miejscu uplasowała się Aleksandra Szczepan a na 19. Anna Stanisz.

U chłopców w mocno obsadzonym turnieju bardzo wysokie 10. miejsce zajął Kamil Czajka, 16. był Filip Niźnik a 56. Igor Szeptak.

W kategorii młodzik 16. miejsce zajął Michał Omachel oraz 18. miejsce u dziewczyn Nina Stanek. Na 29. miejscu uplasował się Patryk Kubit a na 31. Mikołaj Szeptak

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.