W Korczynie rozegrany został Międzyszkolny Turniej Piłkarski o puchar wójta gminy Korczyna.
Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Aleksandra Fredry stała się w dniu 30 marca areną sportowych zmagań pięciu drużyn piłkarskich, wystawionych przez szkoły w Iskrzyni, Komborni, Korczynie (2 składy) oraz Węglówce. Młodzi zawodnicy w zorganizowanym przez Gminę Korczyna Międzyszkolnym Turnieju piłki nożnej halowej walczyli o puchar Wójta Gminy.

Na zakończenie tegorocznej edycji wydarzenia trafił on do drużyny "Korczyna I". Pozostałe miejsca zajęły reprezentacje:
II. Węglówka
III. Korczyna II
IV. Iskrzynia
V. Kombornia

Młodzi zawodnicy z wszystkich drużyn wykazali się dużą wytrzymałością, sprawną techniką gry i znajomością zasad fair play. Spośród nich tytuł najlepszego piłkarza grającego w polu przyznany został Dawidowi Baranowi z Węglówki, zaś za najlepszego bramkarza uznano Jakuba Janochę z Korczyny.

Rozgrywki otworzyła i zamknęła w imieniu Wójta Gminy Korczyna zastępca Wójta Katarzyna Urbanek. Życzyła młodym zawodnikom dalszych sukcesów sportowych na miarę ostatniego zwycięstwa polskiej reprezentacji piłki nożnej. Katarzyna Urbanek wręczyła kapitanom zwycięskich drużyn upominki ufundowane przez Gminę Korczyna.

Zawody rozegrane zostały pod nadzorem opiekunów - nauczycieli szkoły podstawowej w Korczynie.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.