12 kwietnia 2022 r. na hali sportowej Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie odbył się Turniej Piłki Siatkowej "O Wielkanocne Jajo". Wzięło w nim udział około 100 uczniów z 8 drużyn z Krosna, Jasła, Jedlicza i Rymanowa. Turniej o Wielkanocne Jajo powrócił po kilku latach do kalendarza sportowego Uczelni.
W zawodach zorganizowanych przez Zakład Wychowania Fizycznego wzięli udział uczniowie z zaprzyjaźnionych z Karpacką Państwową Uczelnią w Krośnie szkół ponadpodstawowych.

Rektor Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie dr hab. Zbigniew Barabasz, prof. KPU powitał zawodników oraz oficjalnie otworzył Turniej Piłki Siatkowej.

Zwycięskie drużyny otrzymały vouchery na sprzęt sportowy, bony na pizzę oraz pamiątkowe figurki w kształcie jajek, które wręczył mgr Grzegorz Sobolewski Prezes KU AZS KPU w Krośnie oraz Kierownik Zakładu Wychowania fizycznego.

Wszystkim zawodnikom wręczono również gadżety uczelniane i pamiątkowe dyplomy.

Turniej został zorganizowany przez Zakład Wychowania Fizycznego Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie oraz z pomocą studentów z I i II roku kierunku Wychowanie fizyczne, I-ligowych siatkarek z Krośnieńskiego Stowarzyszenia Siatkówki Karpaty Krosno oraz studentek z Zakładu Pielęgniarstwa.

Szczegółowe wyniki:
1 miejsce: Zespół Szkół Naftowo-Gazowniczych im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie
2 miejsce: Zespół Szkół Mechanicznych w Krośnie
3 miejsce: Zespół Szkół Elektrycznych i Ogólnokształcących w Krośnie
4 miejsce: I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w Krośnie
5 miejsce: II Liceum Ogólnokształcące im. Konstytucji 3 maja w Krośnie
5 miejsce: Liceum Ogólnokształcące w ZSP w Rymanowie
5 miejsce: Zespół Szkół nr 3 im. Stanisława Pawłowskiego w Jaśle
5 miejsce: Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Jedliczu

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.