Spokojnie przebiegał sobotni (23 kwietnia) protest pod marketem budowlanym Leroy Merlin w Krośnie. To część ogólnopolskiej akcji.
- Tylko całkowita izolacja Rosji może coś zdziałać. Putina taka izolacja nie dotknie, ale chcemy dotrzeć do społeczeństwa rosyjskiego, które może stracić to co do tej pory miało - mówili zgodnie protestujący pod sklepem Leroy Merlin w Krośnie.

Protest pod marketem budowlanym był częścią ogólnopolskiej akcji zainicjowanej przez grupę Ogólnopolski Bojkot Leroy Merlin i Euromaidan-Warszawa. Jej członkowie apelują o bojkotowanie sklepów Leroy Merlin i Auchan należących do francuskiej grupy Mulliez, które kontynuują swoją działalność na rynku rosyjskim mimo wybuchu wojny na Ukrainie. Grupa ogłosiła 23 kwietnia Dniem Hańby dla wspólników Putina.

W proteście w Krośnie wzięło udział kilka osób. Przynieśli ze sobą transparenty i ulotki, które rozdawali klientom wchodzącym i wychodzącym z marketu. Klienci przechodzili obok protestujących zazwyczaj obojętnie.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.