Modernizacja i rozbudowa Regionalnego Centrum Odzysku Odpadów w Krośnie zrealizowana przez Krośnieński Holding Komunalny w 2021 r., otrzymała nominację do ogólnopolskiego finału konkursu "Modernizacja Roku & Budowa XXI w."
Inwestycja Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego z zakresu zagospodarowania odpadów komunalnych znalazła się w finale największego i najbardziej prestiżowego konkursu budowlanego w Polsce "Modernizacja Roku & Budowa XXI w". Konkurs ten wytycza nowe trendy w budownictwie oraz promuje najlepsze modernizacje i nowe budowy w Polsce.

Modernizacja i rozbudowa Regionalnego Centrum Odzysku Odpadów w Krośnie ma szansę zostać najciekawszą modernizacją ukończoną w 2021 roku i zdobyć tytuł "Modernizacja Roku". Oceny formalnej dokona profesjonalne jury, które niebawem będzie wizytować obiekt w Krośnie. Do 20 maja br. włącznie na inwestycję można głosować w plebiscycie internetowym, który towarzyszy konkursowi.

Głosowanie odbywa się za pośrednictwem strony: http://modernizacja.nazwa.pl lub https://www.ekrosno.pl/ (klikając w dedykowany konkursowi baner).

Głosować można codziennie, a każdego dnia można oddać jeden głos z jednego adresu e-mail.

Partnerami Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego w konkursie są firmy: AK Nova Sp z o.o. z Poznania, Sutco-Polska Sp z o.o. z Katowic, Ecol-Unicon Sp. z o.o. z Gdańska, PRID Krosno S.A. oraz SUEZ Consulting - SAFEGE S.A.S. Oddział w Polsce - wykonawcy oraz inżynierowie modernizacji i rozbudowy Regionalnego Centrum Odzysku Odpadów w Krośnie.

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Ochrony Narodowego Dziedzictwa Materialnego.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.