Zderzenie opla i renault na rondzie w Krośnie.
Policjanci wyjaśniają okoliczności zderzenia dwóch samochodów na rondzie w Krośnie u zbiegu ulicy Podwale i Paderewskiego.

Do zdarzenia doszło około godz. 17:15. W zderzeniu renault i opla poszkodowane zostały dwie osoby. Na miejscu pracują strażacy, policjanci i zespoły ratownictwa medycznego. Ruch w kierunku ulicy Grodzkiej jest zablokowany.

[AKTUALIZACJA]


Wstępnie wiadomo, że sprawcą zdarzenia jest kierujący renault, który wjeżdżając na rondo od ulicy Paderewskiego, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu drugiemu z pojazdów. Do szpitala przetransportowane zostały trzy osoby, kierujący samochodem i dwie piesze poruszające się chodnikiem.

[AKTUALIZACJA2]


Podkomisarz Paweł Buczyński z KMP w Krośnie poinformował, że pracujący na miejscu policjanci ustalili wstępnie, że 50-letni kierowca renaulta, prawdopodobnie na skutek chwilowej utraty przytomności, doprowadził do zderzenia z jadącym w kierunku ul. Grodzkiej oplem. Siłą uderzenia renault został zepchnięty na chodnik, na którym w tym czasie znajdowało się dwoje nastolatków.

- Do szpitala został przetransportowany sprawca oraz poszkodowani w zdarzeniu piesi. Obrażenia, jakich doznała 19-latka, towarzyszący jej 15-latek oraz kierowca renaulta, nie zagrażają ich życiu - powiedział podkom. Paweł Buczyński.

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.